• E-mail: kimt@uad.lviv.ua
  • Телефон: (032) 242-23-68

Наукові проекти

У 2001-2002 роках кафедра електронних видань отримала грант Міжнародного Фонду Відродження на виконання наукової роботи з опрацювання кириличних стародруків та створила і видала електронний каталог "Стародруки ХV-ХVIII ст. у фондах Львівської наукової бібліотеки ім. В. Стефаника НАН України".

Створене на кафедрі електронне видання "Дипломні роботи студентів-графіків УАД" успішно презентувалось на 52-й Франкфуртській та 10-й Лейпцігській міжнародних книжкових ярмарках. На замовлення Міністерства інформаційної політики України на кафедрі розроблено базовий комплект комп'ютерних шрифтів для українських видавництв. Електронне видання Т.Г.Шевченка «Кобзар», над яким працювали викладачі та студенти кафедри, стало окрасою XI форуму видавців України.

На кафедрі розроблена унікальна система пошуку та ідентифікації текстів у відкритих комп'ютерних мережах, опрацьовані для потреб видавничої галузі технології захисту електронних документів, досліджуються проблеми проектування та дизайну електронних видань. Розробляються інформаційні технології та моделі проектування шпальт газетних видань, просторової візуалізації молекул хімічних формул, автоматизованого прогнозування якості книжкових видань, їх книгопродажу і читання, уніфікації текстів електронних видань, пошуку зображень в мережі Інтернет з використанням ідентифікацій образів зображень.

На кафедрі виконується робота буджетної теми Б №603-2009 "Дослідження алгоритмів опрацюванння тексту в задачах пошуку та підбору інформаціїї".

Події кафедри

вер
3

Початок нового навчального року

10:00 – 419 ауд.

чер
29

Засідання кафедри

12:00 – 419 ауд.

чер
4

Засідання кафедри

12:00 – 419 ауд.

На гору