В рамках відряджень до Великобританії, Німеччини та Іспанії делегація, до якої входив І. З. Миклушка, відвідала асоціації видавців, книготорговців, книгорозповсюджувачів, навчальні заклади, які готують спеціалістів для видавничої справи (Школа графічного мистецтва, видавничої справи та музики університету Окфорд Брукс, Лондонський центр підготовки видавцв, Факультет комунікації та засобів масової інформації Ляйпцигського університету). Основна мета візиту – вивчення зарубіжного досвіду діяльності навчальних закладів, організації навчального процесу, ознайомлення з формами та методами навчання студентів видавничих спеціальностей.

Кафедра була утворена в рамках виконання Європейського спільного проекту TEMPUS/TACIS "Розвиток людських ресурсів для видавничої галузі України" (2000-2002 рр.), в якому приймали участь Українська академія друкарства, Університет Оксфорд Брукс (Великобританія), Вища школа працівників народного господарства та культури Лейпцігського університету (Німеччина), Національний університет "Києво-Могилянська академія" (Україна). Цей проект передбачав освоєння сучасних видавничих технологій, обмін навчально-методичними матеріалами, стажування викладачів, оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів.

У 2001-2002 роках кафедра електронних видань отримала грант Міжнародного Фонду Відродження на виконання наукової роботи з опрацювання кириличних стародруків та створила і видала електронний каталог "Стародруки ХV-ХVIII ст. у фондах Львівської наукової бібліотеки ім. В. Стефаника НАН України". 

Члени кафедри електронних видань приймали участь у проекті Міжнародного Фонду Відродження "Розвиток електронних публікацій", проходили стажування в Університеті Оксфорд Брукс (Великобританія), Лейпцігському університеті (Німечиина), Мічіганському державному університеті (США), Інституті прикладних проблем математики НАН України.

Кафедра проводить роботу з підвищення кваліфікації і підготовки викладачів. Так, за останні роки викладачі перебували на стажуванні або підвищенні кваліфікації в провідних навчальних закладах Європи. За результатами стажування та спільних зустрічей покращуються лабораторні практикуми, лекційні курси дисциплін, дипломне проектування, підготовка магістерських робіт. Удосконалено та оновлено ряд навчальних програм з дисциплін видавничого профілю на підставі вивчення перекладів текстів навчально-методичних матеріалів Окфорд Брукс університету та Вищої школи техніки, господарства і культури. В Українській академії друкарства були прочитані лекції професорами Окфорд Брукс університету Крістом Растом та Адріаном Буллоком.

Оголошення

Психологічна допомога «Я за Тебе»
Студенте! Якщо тобі потрібно прийняти оптимальне рішення в різних ситуаціях життєвого досвіду, розібратися в суті проблемної ситуації...

Детальніше 

Студенте!!!
Якщо тобі потрібна духовна підтримка, і тобі важко прийняти рішення або знайти вихід із важкої життєвої ситуації...

Детальніше 

На гору